Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
POSLAŤ TIP
03.06.2015
Karolína

Čachre s titulom policajného prezidenta: Toto ministerstvu nevyšlo

Diskusia (2)
Čachre s titulom policajného prezidenta: Toto ministerstvu nevyšlo Na stránke ministerstva vnútra spotvorili titul šéfa policajtov Tibora Gašpara.Autor: tip, anc
18.07.2012, 18:00 | Roky vysokoškolskej driny vyšli nazmar! Policajný prezident Tibor Gašpar sa doteraz mohol pýšiť titulom doktora pedagogiky.

Potom sa však web ministerstva vnútra SR dostal do rúk administrátorovi, ktorému akademické tituly zrejme veľa nehovoria. A tak sa namiesto pôvodného doktora pedagogiky (PaedDr.) Tibora Gašpara vykľul doktor neidentifikovateľného odboru (PaeDr.). "Je celkom vtipné, keď na ministerstve vnútra nevedia napísať titul prezidentovi PZ," zasmial sa nad chýbajúcim písmenkom v titule T. Gašpara čitateľ.

Ministerstvo však šéfa policajtov dlho nenechalo v štichu. Neprešlo ani 24 hodín a už pri mene Tibora Gašpara svietil titul, aký mu v skutočnosti prináleží. "Opravu vykonal nový administrátor dnes," potvrdili nám z Komunikačného odboru Ministerstva vnútra SR.

Autor: Váš.ČAS.sk, voj
dnes 06:00 Život Angelina Jolie oslavuje okrúhle narodeniny: 40 vecí, ktoré o herečke možno neviete

Matka šiestich detí, manželka jedného z najsexi mužov na svete, úspešná herečka a zapálená bojovníčka za ľudské práva. Aj tak by sa dali zhrnúť štyri najväčšie životné roly Angeliny Jolie.

Angelina Jolie oslavuje okrúhle narodeniny: 40 vecí, ktoré o herečke možno neviete
Fico v Moskve zaskočil všetkých: Robo, vieš vôbec, čo hovoríš?!

Tak toto je gól. Premiér Robert Fico absolvoval včera stretnutia s viacerými štátnikmi v Rusku.

Reakcia firmy Baťa po páde stropu v ich obchode: Ako odškodní zranené ženy?

Vyšetrovanie pokračuje. Ani deň po pohrome v bratislavskej predajni topánok Baťa nie je jasné, čo sa v daný okamih stalo ani kto bude za pád stropu niesť zodpovednosť.

NAJNOVŠIE Z RUBRIKY
Kedysi tu bývali známi slovanisti, dnes je z toho ďalšia ubytovňa hrôzy: Odpad, špina a hlodavce!

Ďalšia časovaná bomba v sociálnej ubytovni! Len pred týždňom Nový Čas informoval o otrasnom príbehu z nelegálne prevádzkovanej sociálnej ubytovne na Trenčianskej ulici.

Miškina maturitná práca vyráža dych: Dámy, nabrali by ste odvahu na niečo také?

Šperk pre odvážnejšie dámy! Ide o náhrdelník, ktorý je určený na chrbát.