Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
POSLAŤ TIP
02.06.2015
Xénia,Oxana

To snáď nemyslia vážne! Tieto akcie nás z biedy nevytrhnú

Diskusia (10)
To snáď nemyslia vážne! Tieto akcie nás z biedy nevytrhnú Ďalšia "neodolateľná akcia...Autor: Jozef/tip
16.09.2012, 18:00 | Majú zmysel pre humor alebo nevedia počítať? Pri pohľade na tabule v supermarketoch, ktoré hlásajú super akcie sa niekedy musí zastaviť rozum.

Podobnú skúsenosť má aj čitateľ Jozef. Ten na unikátnu akciu natrafil v istom supermarkete. "To je akcia!" okomentoval s dávkou irónie zľavu na džem Jozef. Veľký pútač umiestnený v obchode totiž hlása, že 450-gramová fľaštička ovocného džemu už nestojí 2,19 eur, ale iba 2,19 eur! Okrem toho je na tabuli uvedené, že výrobok je zľavnený až o 54%. Evidentne však tomu tak nie je. To by potom výrobok stál euro. To, či mal obchodník silný zmysel pre humor alebo zlú matematiku sa asi nedozvieme.

Autor: Váš.ČAS.sk, vm
Spáľte viac tuku! Najúčinnejšie chuťovky vás hravo zoštíhlia: A môžete si dopriať EXTRA porciu!

Keď ste choré, aby sa vám uľavilo, dáte si predpísať lieky. Keď bojujete s nadváhou, môžete urobiť to isté. A nemusíte ísť ani k lekárovi, pretože tu pomôže príroda.

Teploty budú atakovať 30°C, Slováci vyťahujú plavky: Kde si môžete dopriať vodné radovánky?

Hurá, prišlo leto! Po daždivom období sme sa konečne dočkali horúcich slnečných dní a mnohí nedočkavci už aj vytiahli plavky.

NAJNOVŠIE Z RUBRIKY
Pozrel sa na zloženie, posledná veta ho zaskočila: Česi toho majú narozdiel od nás menej!

Keď si čitateľ študoval zloženie jahodového acidka, zarazila ho informácia o množstve tuku.

Rozkošných chlpáčov pomaly schováte do dlane: Sme najmenší psíci Slovenska!

Čivava Gina má vážnu konkurenciu! Po tom, čo Nový Čas uverejnil fotku minipsíka Giny, zaplavili našu redakciu fotografie ďalších malých chlpáčov, ktorí sú dokonca ešte menší.

O afrických migrantov sa SR netrhá

Počty zachránených utečencov z lodiek v Stredozemnom mori lámu rekordy – za jeden deň ich už bolo viac ako štyritisíc. Slovensko...