Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
POSLAŤ TIP
02.06.2015
Xénia,Oxana

Nezmizne len to, čo je privarené: Kradnú sa aj záchodové dosky!

Diskusia (2)
Nezmizne len to, čo je privarené: Kradnú sa aj záchodové dosky! Takto to vyzerá na toaletách. Po zlodejoch zostali len holé misy.Autor: hc
19.09.2012, 10:00 | Vedenie nemocnice v Považskej Bystrici vyhlásilo boj zlodejom, no zatiaľ na plnej čiare prehráva. Z nemocničných toaliet mizne všetko, čo nie je privarené.

Chýbajú takmer všetky záchodové dosky a miznú aj vodovodné kohútiky. Drzý zlodej dokonca tak demontoval vodovodnú batériu, že zaplavil dve poschodia.

V nemocnici v Považskej Bystrici mizne z toaliet všetko, čo nie je privarené.
Ďalšie 2 fotografie v galérii.
V nemocnici v Považskej Bystrici mizne z toaliet všetko, čo nie je privarené.Autor: hc

„Je to dlhodobý problém. Ukradnú nám všetko, čo nie je napevno priskrutkované alebo privarené. Pokúšali sme sa to riešiť už viackrát, ale vždy, keď sme zariadenie dokúpili, na druhý deň sa stratilo,“ ustarostene tvrdí Peter Rendek, riaditeľ nemocnice.

Poriadne nahnevaný na zlodejov je aj jeho zástupca Igor Steiner. „Stalo sa nám už aj to, že sme volali údržbárov, pretože sa nám po chodbách valila voda. Tí zistili, že niekto za plného chodu odmontoval celú vodovodnú batériu! Vytopilo dve poschodia. Je tiež neuveriteľné, že sa niekto ulakomí na použitú záchodovú dosku,“ povedal Steiner.

V zúfalom stave je umyvárka.
Ďalšie 2 fotografie v galérii.
V zúfalom stave je umyvárka.Autor: hc

Podľa neho nemocnica zrekonštruovala viaceré oddelenia aj toalety v nich. Tam problém nie je, kradne sa však v spoločných priestoroch nemocnice. Po­dľa Steinera sa však vedenie nemocnice v boji so zlodejmi nevzdáva a chystá sa opäť investovať do opravy toaliet. „Sú vizitkou nemocnice, ako dlho však vydržia bez toho, že by z nich všetko zmizlo, nevieme odhadnúť,“ uzatvára Stei­ner. 

Autor: Nový Čas, hc
včera 16:00 Čas pre ženy Väčší trapas nikdy nezažila: Keď bola s milencom v najlepšom, stalo sa niečo, za čo sa dodnes hanbí

Keď už človek robí niečo zakázané, mal by si dať pozor, aby to na neho neprasklo. Naša čitateľka si pozor nedávala a dopadlo to katastrofálne!

Väčší trapas nikdy nezažila: Keď bola s milencom v najlepšom, stalo sa niečo, za čo sa dodnes hanbí
Český mladík rozmlátil auto v šialenej rýchlosti: Polícia našla VIDEO, ktoré zachytáva jeho smrtiacu jazdu!

Muž, ktorý zomrel v deň svojich 29. narodenín, sa rútil po Zlínskom kraji mimo obec rýchlosťou aj 200 kilometrov za hodinu.

Šéfa americkej diplomacie previezli na liečenie: Zotavovať sa bude v Bostone

Americký minister zahraničných vecí John Kerry si v nedeľu zlomil nohu počas bicyklovania vo francúzsko-švajčiarskom pohraničí.

NAJNOVŠIE Z RUBRIKY
Pozrel sa na zloženie, posledná veta ho zaskočila: Česi toho majú narozdiel od nás menej!

Keď si čitateľ študoval zloženie jahodového acidka, zarazila ho informácia o množstve tuku.

Rozkošných chlpáčov pomaly schováte do dlane: Sme najmenší psíci Slovenska!

Čivava Gina má vážnu konkurenciu! Po tom, čo Nový Čas uverejnil fotku minipsíka Giny, zaplavili našu redakciu fotografie ďalších malých chlpáčov, ktorí sú dokonca ešte menší.