POSLAŤ TIP
22.07.2014
Magdaléna

24 príspevkov
QAYY 27.03.2012 14:38 nahlásiť
sliepok a nie cena vajec, áno, zvieratá majú mať svoje právo na dôstojný život :-0
SHARKAN9 27.03.2012 14:45 nahlásiť
ye-bnute zakony, ye-bnutej unii. Iba *** take sprostosti vymyšľa, ktory nema čo robiť.
leona923 27.03.2012 15:14 nahlásiť
V Nitre v Kauflande som si chcela kúpiť kartón 10 vajíčok. Pozrela som dovnútra a dve chýbali! Niekto si takto "rieši" ich zdražovanie.
lillian999 27.03.2012 16:01
3
nahlásiť
tak to su uz fakt socky. ked nemaja na vajcia nech ich nezeru
Cenu v USA v nasom vzore ako by sme mali zit to viete dat Vy smradi z NC, ale cenu v susednom Rakusku ste zabudli i tam su ceny vajec neporovnatelne z nasimi za 10 kusov az neskutocnych 1,49 € a to su este Bio o benzine a nafte ani nehovorim a to maju este vyssiu dan tak uz konecne napiste pravdu a ukazte ludom tu ciernu dieru a bude este horsie to je iba zaciatok
pj1jm333 27.03.2012 17:21 nahlásiť
V porovnávacej tabuľke mi chýbajú priemerné platy v jednotlivých štátoch. To, že Slovensko má najnižšie platy v porovnaní z druhou najvyššou cenou vajec vyznieva ešte katastrofálnejšie. Zaújmalo by ma, ktoré kur-rvy u nás tie ceny za vajcia stanovili. Sú to chovatelia alebo obchodníci?
DebiI 28.03.2012 00:01
0
nahlásiť
Teraz sa veľmô mýliš, ani jedny ani druhý. . Bol to niekto gtretí na koho by si v živote nepovedal! . ----»Skorumpovaní politici a ich úradníci«----- . Tí nastavili spoločnosť tak, ako je a im to veľmi vyhovuje! Najsmutnejšie na tom celom je, že sa neštítia oberať Vás aj o to posledné, čo ešte ako tak máte! Veď počkajte rok, dva, možno ani toľko nie a zavedú vám daň za dýchanie vzduchu a vydychobvanie CO2! Jedno svinstvo za všetky: Zavedením mýta mali odstrániť cestnú daň, stalo sa? Nie, ešte ju zvýšili! Takže sa nečudujte, keď máte všetko najdrahšie! EU za to nemôže, ona v tom rozdiel nevidí, lebo úroveň cien sa jej nezdá byť vyskoá, pretože je umelo navýšená priemernáý mzda! Úrady udávajú priemerku na úrovni 760,- € ale pravda pritom je taká, že takú mzdu majú iba v hlavnom meste a aj to nie všetci! 85% národa drie za neuveriteľných až 350,- € za mesiac! To niekde sa zarába za týždeň!!.!! keď nie ešte kratšie!!.!!.!! Aj tabuľka to jasne dokázala, čo si vlastne robíme sami sebe. Namiesto volieb mala byť revolúcia! Všetci politici a aj ich kamaráti a kadejakí šašovia mali tancovať odzemok pred guľometným triom, alebo hrať zvonkohru hompáľajúc sa v jarnom vánku..,..
chose 01.04.2012 13:51
-3
nahlásiť
Máš pravdu všetka ta pakáš sa žíví na nás obyčajných luďoch a smejú sa aká je slovač sprostá aže im to ešte nedošlo. :-(
majsamilan1 27.03.2012 19:14 nahlásiť
Tak tak. Zvýšiť kultúrnu úroveň sliepok. Väčšie priestory, výdatnejšiu stravu, denný výbeh a večer hudbu! Správny názor, kto na to nemá, nech nežere. Slovensko má nízke platy a dôchodky ale najvyššie ceny vajec. Páni kúpte si. Budete mať najdrahšie vajcia V EU!!! V apríli ceny vajec klesnú ale výrobky ako cestoviny, zákusky a iné, kde sú vajcia polotovarom, sa už ako býva na Slovensku zvykom nezmenia. Amerika nám poďakovala za halušky, poďakujme aj my za krízu! ;-D ;-D
dermekjozef 31.03.2012 16:05 nahlásiť
teda 1 ks vyšiel 38 centov******..
ZAROBOK Z DOMU!!!! SUPER ZAROBOK***. http://vyhravakazdy.sk/10885
ravalpindi 01.04.2012 13:43 nahlásiť
jednou z dominánt pokakaného národa******nielen vajcia ale prakticky všetko máme najdrahšie a platy a dôchodky najnižšie***.a sme takí blbí, že si ešte vydržujeme Grékov, necháme chodiť po slobode miliardových zlodejov typu Dzuridu, či Mikloša a ix ďalších ba dokonca ich ešte volíme***..sprostému to patrí***.
BriTTo 04.03.2014 09:28
0
nahlásiť
pekne od srdca
slavik79 01.04.2012 14:41 nahlásiť
zijem v UK a prave dnes som kupila 30 Tesco vajec za 2,40 £, netreba robit priemer z tych najdrahsich, urcite to nie je bezne ze 6 vajec tu stoji £1,14, ako sa pise v clanku. Bezne nakupujem 15 ks balenie vajec za £1,79, dnes bola akcia, stali 1,20, tak som kupila dve balenia..toto co sa deje na slovensku nema obdobu..
slavik79 01.04.2012 14:41 nahlásiť
zijem v UK a prave dnes som kupila 30 Tesco vajec za 2,40 £, netreba robit priemer z tych najdrahsich, urcite to nie je bezne ze 6 vajec tu stoji £1,14, ako sa pise v clanku. Bezne nakupujem 15 ks balenie vajec za £1,79, dnes bola akcia, stali 1,20, tak som kupila dve balenia..toto co sa deje na slovensku nema obdobu..
forever698 08.01.2013 11:14
0
nahlásiť
to bude asi tym ze oni tam na ostrovoch, maju lany urodnej pody.. nemaju tam tolko utesov ako my.. a ani im tam stale neprsi ako u nas.. kedze su severnejsie tak je tam aj den dlhsi a aj slniecko intenzivnejsie.. tak preto ked zasadia obilie pre sliepocky, ako zito, ovos, jacmen, tak mozu aj 3x.. co 3x 4x do roka zberat urodu.. tak preto ich sliepocky maju dostatok stravy a kvalitnej.. nie hoc jakej smesky... to ja toho casu ked som bola v japonsku tak mi tie vajcia vychadzali na nase pomery dost draho... a ja nevim cim to bude..ked tam maju ine veci lacnejsie ako u nas.. nap. oblecenie a ine... to je hrúza jak nas tu o***avaju na cene.. hlavne ked za cenu mesacnych vajec si kludne kupim nejaky super mobil... a ze uz aj v japonsku o***avaju, na cene ked pises ze v anglicku su lacne... to uz ozaj je na sablu
75Jakub99 01.04.2012 16:38 nahlásiť
Príspevok bol zmazaný.
75Jakub99 01.04.2012 16:42
0
nahlásiť
Príspevok bol zmazaný.
rudolf1000 01.04.2012 16:50 nahlásiť
nech im po nejakom čase pohnijú.
Disortion 01.04.2012 21:03 nahlásiť
viem o minimalne polmilione obyvatelov Slovenska, ktori maju vajicka zadarmo. takze mame jasny dokaz, ze tato statistika je rasisticka, pretoze zohladnuje iba pracujucich a zamerne ignoruje ostatnych slovakov.

12

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie