Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
POSLAŤ TIP
21.10.2014
Uršuľa

12 príspevkov
katty177 30.04.2012 15:59 nahlásiť
Titulok jak keby mu išlo o život. Sa dalo čakať, že si len zlomil kúsok zubu. Ako jasné, je to na nič, keď si nemôžeme kúpiť hocičo bez toho, aby sme sa báli, že sa nám niečo stane. Ale tie titulky, no dovidenia ***
bylinka1 30.04.2012 17:38 nahlásiť
jedine tam sa dá kúpiť treska, všade inde to je nejaký riedený ocot
weller26 30.04.2012 21:42 nahlásiť
Príspevok bol zmazaný.
ludia naucme sa vážiť si naše výrobky a našich už poslednych slovenskych vyrobcov:)zaujimalo by ma aky rocnik je autor clanku, hladat a rozpravat o chybach a malo chvalit je nas slovensky syndrom
vandarova 05.05.2012 18:23 nahlásiť
;-D ;-D slovenska treska ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ;-D ta slovenska sa vyraba ? ;-D ;-D ako kde ? ;-D ;-D
lisa22 06.05.2012 01:34 nahlásiť
ešte aj kôru zo stromov budeš jesť za chvíľu :-D
treba ešte viac kritizovať, lebo to, čo nám predávajú, je katastrofa! Pýtal som sa syna, čo žije vo Viedni (odišiel tam, lebo tu v BA sa mu hnusila tá špina na uliciach a zlodejina v politike), ako je to možné, že na trhu predávajú krásne čerstvé a nepoškodené ovocie či zeleninu. Povedal, že je to tým, že keby si Rakúšan doniesol z trhu domov kilo čerešní a našiel by v ňom jednu s milimetrovým fliačikom hniloby, udal by to na kontrolnom úrade potravín a tí by ihneď milému predajcovi zobrali licenciu a skončil by. Kdežto tu, keď si domov donesiete kilo čerešní a dve tretiny sú hnilé, vytriedite si ich, dobré spapáte a zlé zahodíte do kýbla a nič nereklamujete. Tam je tá chyba, že si nechnáme s***r***.at na hlavy!!!!
Tak tu je fakt dobré čítanie, ale na ***.floowie.com na to prekvapilo koľko som toho našla. :-)
habibi_7 12.05.2012 12:55 nahlásiť
Ma N.E.s.E:r! prosim ta, ako ani ostatnych tu. Ja som uz nasla PRAVE v treskovom salate napriklad zomletu zelenu igelitku, viacero kusov v 1 porcii, v chlebe zapecenu husenicu (zial az po zahryznuti), a v rohliku 3 mysacie ánvoh.(kvoli cenzure citat slovo ánvoh odzadu), (nastastie pred zahryznutim, po rozkrojení). A to teraz mam akoze vsetky vyrobky chvalit, lebo su slovenske. Sice jeme O.N.V.O.H, ale zato v pravom slovenskom vyrobku, tak sa bime vlastenecky do hrude, ci ako teda? ;)) no ty kokso, jedz si ich sam. :P :-D
habibi_7 12.05.2012 12:56
0
nahlásiť
To bolo pre nick slovenskonasekrasne.
jaaniel 17.05.2012 20:00 nahlásiť
Zaujímalo by ma ,od akého výrobcu tá treska bola.Celkom určite to nebola treska od žilinského výrobcu RYBA.SK, pretože to čo vyrábajú ostatní výrobcovia pod názvom TRESKA, to je obyčajný gR.c ,a na míle daľeko od skutočne dobrej a chutnej tresky zo žilinskej RYBY. Je smutné,že nekvalitné a nechutné výrobky sa vyrábajú aj u nás na slovensku,ale čo už,ked to dobré sa vyváža do zahraničia , a sem sa vozia len podradné ,nezdravé a nechutné výrobky ,a týmto robia zlé meno aj naším slovenským výrobcom.Môj strýko už 40 rokov žije v Nemecku a vždy ,ked príde ,kupuje si Tresku práve od Ryba.sk Zilina a nevie si ju vynachváliť,a to si ju vozí aj do Nemecka pre svojích synov s rodinami ,a dobrých priateľov.Naposledy ,ked tu bol ,kupoval priamo vo výrobe 15kg tresky a 15kg syrových nití zo Zázrivej!Myslím,že to už je čo povedať,aké máme výborné výrobky!!!!!!!! :-) :-D
nalbandiah 21.05.2012 23:47
0
nahlásiť
Tak nabudúce nech si kúpi TRESKU Exkluziv, to je pravá kvalita s vysokým podielom mäsa.

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie