Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
POSLAŤ TIP
17.09.2014
Olympia

29 príspevkov
mel1ssa 08.06.2012 12:34 nahlásiť
znamena to snad, ze takto moze na danom mieste stat kazdy a kedykolvek? Ved nebude omedzovat a ohrozovat nikoho.. rovni a rovnejsi, vsak ? ;)
deane7 08.06.2012 12:44 nahlásiť
Áno, policajti tam stáť môžu a môžu tam aj iné autá odstavovať. Tam nemajú komu zavadzať. Ak Ti bránia vo výhľade tak musíš spomaliť. :-D
DebiI 20.06.2012 09:23
0
nahlásiť
Zrejme aj ty si nosič zelenej uniformy s bielým dekľom! Druhým odporúčaš »prečítať si cestný zákon« a ako vidno sám máš poriadne medzery v jeho poznaní!
Pokial viem policajti nesmu porusovat predpisy. A toto je jasne porusenie predpisov. Ste jedna banda skorumpovana!!!
tomecek52 30.06.2012 12:13
0
nahlásiť
***NUTA VED VIE CO MA PISAT
13895724 08.06.2012 13:04 nahlásiť
to som nevedel, že ten, kto stojí na priečnom pruhovaní je automaticky skorumpovaný a jedna banda *** Ha, ha, este nam sem nieco inteligentne napis, nech sa zabavime :)))) Ty jednoduchoun ;-D
DebiI 20.06.2012 09:26
0
nahlásiť
Ty budeš zrejme »zložitoun« v zelenej uniforme! Aspoň podľa reakcie! Stačí trocha všímavosti a prídeš na to aj pri svojom zložitounskom rozpoložení..,..
keanu726 08.06.2012 15:43 nahlásiť
policajti stoja na " dopravnej znacke" konkretne na vodorovnom dopravnom znaceni V13 sikme rovnobezne ciary, a vo vyhlaske sa hovori: "Značka Šikmé rovnobežné čiary (č. V 13) vyznačuje priestor, do ktorého je zakázané vchádzať alebo doň nákladom zasahovať, ak to nie je potrebné na obchádzanie, odbočovanie na miesto ležiace mimo cesty alebo na vchádzanie na cestu z miesta ležiaceho mimo cesty; pritom nesmú byť ohrození ostatní účastníci cestnej premávky." Mate pocit, ze fakt nic neporusili? Skus ty tak zastat a odvolaj sa na predchadzajuce nazory ;-D :-)
Paragraf cislo jeden hovori, ze policajt ma pravdu a paragraf cislo dva hovori, ze policajt ma vzdy pravdu, ;-D tak naco tu riesite chu.joviny, stejne to ostane tak ak nie este horsie !
fero15576 09.06.2012 08:07
0
nahlásiť
Zabudol si na §3 Ak policajt náhodou pravdu nemá,platí §1.
Denis814 08.06.2012 23:13 nahlásiť
Nech si pán vodič vstúpi do svojho svedomia, keďže počas jazdy fotí (cez mobil???), z foto je vidieť, že fotku urobil zo strany vodiča. A to nie je porušenie predpisov??? Nielen telefonovanie, ale aj používanie mobilného telefónu je porušením predpisov. Skúste si tiež prečítať čo hovorí § 140 zákona 8/2009.
DebiI 20.06.2012 09:36
0
nahlásiť
Ty si ukážkový príklad loóóóvenskej svoloče! Nechceš ho ešte aj vypátrať a zatknúť PHMJ PZ SR pre trestný čin verejného ohrozenia, ktorého sa dopustil tým, že spravil fotografiu - dôkaz o porušovaní predpisov za účelom pokutovania? Rovnako tú fotku mohol praviť spolujazdec nasmerovaním »mobilu«, dokonca mohol mať namontované zariadenie Pentax, Velbon, Hama. Je toľko spôsobov ako celkom legálne fotografovať za jazdy a pritom riadiť vozidlo bez najmenšieho ohrozenia seba a ostatných účastníkov cestnej premávky! Ale to by sme museli aj niečo v tej svoločskej loóóóvackej gebuli mať, však áno..,..
exxxit 21.06.2012 12:17
0
nahlásiť
z fotky je vidiet ze vozidlo stálo vo fronte na odbocenie ***
lewicka1 09.06.2012 00:35 nahlásiť
každý tvoj policajný úsudok je hlúposť, čítaj po sebe a požičaj si zdravý rozum, potom pochopíš, čo za c.h.u.jovinu si napísal
miku20 09.06.2012 05:13 nahlásiť
tomu očitému svedkovi mali tiež dať pokutu pretože nepozná predpisy. Policajt je viac ako dopravná značka. Značenie na ceste je vlastne dopravná značka.
DebiI 20.06.2012 09:39
0
nahlásiť
To som nevedel! Odkedy je policajt viac ako dorpravná značka? Nože mi tu zacituj § ktorým sa to ustanovuje? Lebo pokiaľ ja viem, tak iba pokyn policajta je nadradený všetkým dopravným značkám, ale nie samotný policajt! Pritom musí dbať, aby vydaním jeho pokynu nebol ohrozený účastník cestnej premávky a ani jej plynulosť! Takže šup šup šup na DI PZ SR si vypýtať pokutičku za sprostostičku..,..
jamay86 10.06.2012 10:56 nahlásiť
zasa to fotil len *** čo prekročil rychlosť. ten čo nič neurobí si policajtov ani nevšimne aj keby stali pred nim.
jan.vt 17.06.2012 20:40
0
nahlásiť
netrep somariny-ze si ich nevsimne-v priebehu 3 tyzdnov pri merani rychlosti ma 2x odchytila policajtka a pritom som neprekrocil rychlost ani v jednom pripade-mojou chybou bolo iba to,ze som siel na 14 rocnej felde ,Predo mnou sla oktavia,bmv a tych nestopli a akymsi zazrakom ,az videla feldu tak sa hned zmenilo meranie rychlosti na techn.kontrolu-kontrola pneu,rezervy,lekarnicky,seku PZP atd.Hotova buzeracia zo strany dopr.policie-nemam nic proti kontrolam,ale nech su vykonavane plosne a nie podla toho ake auto mas. Zrejme je inac orientovana,pravdepodobne ;-D ide po "veteranoch",iba neviem ci po 4 -kolesovych alebo zeby 2- nohych?
DebiI 20.06.2012 09:53
0
nahlásiť
Mno neviem si predstaviť, čo by robila v mojom prípade, kebyže vytiahnem moju Š 110MBX! . Asi by stiekla ako nikdy v živote..,.. :-D ;-D :-D ;-D :-D ;-D
Grissel 02.07.2012 12:17
0
nahlásiť
nie som si isty, ale ani ten sek k PZP by ti uz nemali mat pravo kontrolovat:)

12

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie