Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
POSLAŤ TIP
08.02.2016
Zoja
Čas.sk>Tip na článok

Tip na Článok

Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video?
Pošlite nám ich!

Do formulára napíšte stručný popis udalosti prípadne informáciu, ktorú chcete redakcii doručiť. K fotografiám pripíšte pár slov o tom, kde, kedy a ako vznikli a kto alebo čo je na nich.

Nezabudnite uviesť svoje kontaktné údaje, aby sa s vami redakcia mohla v prípade potreby skontaktovať.

Pokiaľ si neželáte zverejniť svoje meno, nezabudnite označiť vo formulári políčko so žiadosťou o zachovanie anonymity!

Po vyplnení formulára kliknite na tlačidlo odoslať.

Meno:
Telefón:
Email:
Žiadam o zachovanie anonymity
Kategória:
Text správy:
Pridať súbor:
Vybrať súbor
Zrušiť nahrávanie

Veľkosť všetkých odoslaných súborov môže byť maximálne 200 MB!
Ak zasielate v texte podnetu/tipu na uverejnenie určitých informácií akúkoľvek fotografiu alebo iný predmet, ktorý je chránený autorským právom, je potrebné výslovne uviesť (označiť), či udeľujete súhlas na jej uverejnenie, alebo ide o fotografiu len pre informáciu redakcie. Ak súhlas udelíte a výslovne nebude dohodnuté niečo iné, je súhlas na uverejnenie bezodplatný. Ak súhlas udelíte, budeme vychádzať z toho, že disponujete právom rozhodovať o použití fotografie alebo iného predmetu, ktorý je chránený autorským právom. Ak súhlas na uverejnenie udelíte neoprávnene, berte na vedomie, že budeme povinní v prípade žiadosti osoby dotknutej neoprávneným zásahom do autorského práva oznámiť jej Vaše kontaktné údaje. Súčasne si budeme voči Vám uplatňovať náhradu škody alebo akejkoľvek ujmy.

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×